БББ 6В01201- “Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу” бойынша күндізгі оқу нысаны студенттерінің дипломдық жұмыстарын On-line қорғау»

2020 жылдың 18 мамырында күндізгі оқу бөлімінің студенттері 6В01201-“мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу” бойынша SKYPE бағдарламасын қолдана отырып қорғалды. Өткізу кестесіне сәйкес қорғау сағат 12-де басталды. Қорытынды мемлекеттік аттестаттау мемлекеттік аттестаттау комиссиясының бақылауымен өтті.
Комиссия құрамы:
МАК төрағасы:
Кенжебаева Сания Кузаировна-педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент, бизнес және құқық факультеті деканының оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары, Қазтұтынуодағы Қарағанды Экономикалық Университеті.
Комиссия мүшелері:
Храпченкова Н. И. – п.ғ. к., профессор. кафедра меңгерушісі. кафедра ДиНО.
Киреева У. Т.-п. ғ. к., доцент.
Акпарова Ж. М.-п. ғ. к., профессор.
Шалтаева Р. Ж.-п. ғ. к., доцент.
Бокижанова Г. К.-п. ғ. к., доцент.
Комиссия хатшысы-Бекбашева Б. Б.

Дипломдық жұмысты ДОВ-16-2 тобының үш студенті қорғады. Барлық студенттердің баяндамалары тыңдалды. Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының барлық мүшелері диплом жұмысымен, ғылыми жетекшінің пікірімен, рецензиямен, антиплагиаттың есебімен және баяндаманың тұсаукесерімен танысуға мүмкіндік алды.

Қорытынды мемлекеттік аттестаттаудың нәтижелері студенттердің дипломдық жұмыстарды қорғауға жақсы және жақсы дайындық деңгейін көрсетті.
Барлық студенттерді қорғағаннан кейін комиссия қорғау қорытындысын жариялады:

1. Қайыржанова Дарина Серікболқызы-80 ұпай – “В -” – жақсы;
  2. Қордабай Мөлдір Амангелдіқызы-82 ұпай – “В -” – жақсы;
  3. Камкат Аружан Тайтөлекқызы-92 ұпай – “а -” – өте жақсы;
    Мак комиссиясының осы отырысы аяқталды. Барлық студенттерге алдағы уақытта да табыс тіледі.