Ардагерлерімізді мақтан тұтамыз

Бүгін, 2019 жылдың 1 қазанында облыстық “Индустриальная Караганда” газетінің беттерінде “Bolashaq” академиясының ардагері Тұрсынбай Сегізбайұлы Кәкімжанов туралы мақала  жарияланды.

Ол бірнеше жыл бойы заң пәндері кафедрасында сабақ беріп, студенттер мен әріптестерінің  құрметіне бөленді.

Тұрсынбай Сегізбайұлы тарханның тікелей ұрпағы болып табылады. Батырдың екінші әйелі атақты Әйтеке бидің қызы болғанын атап өткен жөн. Жалпы, оның бүкіл өмірі белгілі саясаткерлер мен қоғам қайраткерлерінің тағдырымен тығыз байланысты.

Кәкімжановтар отбасының ерекше мақтанышы – шағын кітапхана болып табылады. Онда Арғын тайпасының Шақшақ руынан шыққан атақты  Жәнібек батырға арналған барлық баспа еңбектері жинақталған”, – дейді журналист Әсел Жетпісбаева біздің әріптесіміз туралы.

Читать статью “До седьмого колена”

Фото Дмитрия КУЗМИЧЕВА