“Жас педагог” облыстық байқауының қорытындысын шығару

“Bolashaq” Академиясы Педагогика кафедрасы Қарағанды облысының білім басқармасымен бірлесіп Қарағанды облысының және қаланың мектептері, лицейлері, гимназияларының 11 сынып оқушыларына арналған жыл сайынғы облыстық “Жас педагог” конкурсын ұйымдастырды.

2023 жылғы 16 қаңтардан 01 наурызға дейін “Жас педагог”конкурсына қатысуға өтінімдер мен жұмыстар қабылданды. Конкурстың мақсаты 11-сынып оқушыларының мектепке дейінгі оқыту мен тәрбиелеу және бастауыш білім беру деңгейіндегі педагогикалық қызметке қабілеттерін анықтау; мектептердің болашақ түлектерінің кәсіби өзін-өзі анықтауын психологиялық-педагогикалық сүйемелдеу, командалық жұмыс дағдыларын дамыту, талантты қатысушыларды анықтау.

Облыстық “Жас педагог” байқауына Қарағанды облысы мен қаланың орта білім беру ұйымдарынан 6 оқушылар командасы қатысты:

– Қарағанды облысы білім басқармасының Нұра ауданы білім бөлімінің” Ыбырай Алтынсарин атындағы Тірек мектебі (ресурстық орталығы) ” КММ;

– Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің “№9 лицейі ” КММ;

-Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің” Татан ауылының № 23 жалпы білім беретін мектебі” КММ;

– Қарағанды облысы білім басқармасының Нұра ауданы білім бөлімінің “Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Тірек мектебі (ресурстық орталығы)” КММ;

– Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің “Әлімхан Ермеков атындағы мектеп-лицейі” КММ;

– Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің “№66 мектеп-лицейі” КММ.

“Жас педагог” байқауы екі кезеңде өтті. Байқау шарттары бойынша қатысушылар келесі тапсырмаларды орындады:

1 кезең-медиа визитка-топ мүшелері бойынша ұсынудың еркін танысу форматы.

2 кезең – тақырыптардың біріне арналған жобалық жұмыс:

– “Балабақшадағы медиа білім”;

– “Қазіргі мектеп”;

-“Болашақ мұғалімі”;

-“Мектеп инновациялық орта ретінде”;

– “Қазіргі психология”.

2023 жылғы 03 наурызда Қарағанды облысы мен қаланың мектептері, лицейлері, гимназияларының 11-сыныптары арасында кәсіптік бағдар беру жұмысы шеңберінде өткізілетін “Жас педагог” облыстық байқауының қорытындысы шығарылды.

Байқау қорытындысы бойынша жеңімпаздар 1,2,3 дәрежелі дипломдармен марапатталды:

I орын – “Bolashaq”Академиясында бірінші курста тегін оқуға грант беріледі;

II орын – “Bolashaq”академиясында бірінші курста оқу ақысына 50% жеңілдік беріледі;

III орын – “Bolashaq” Академиясында бірінші курста оқу ақысына 25% жеңілдік беріледі.

“Жас педагог” байқауына қатысушыларды педагогика кафедрасының меңгерушісі п.ғ.к., доцент Д. С. Асакаева құттықтап, байқауға белсенді қатысқаны үшін алғыс айтып, ізгі тілектерін білдірді.

Барлық қатысушыларға “Жас педагог” облыстық байқауына қатысқаны үшін сертификаттар табысталды, жеңімпаздар дипломдармен марапатталды.

“Bolashaq” Академиясының әкімшілігі білім беру ұйымдарының директорларына оқушыларды конкурсқа қатысуға дайындауға көмектескені үшін алғыс білдіреді.

ЖЕҢІМПАЗДАРДЫ ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

I дәрежелі диплом

Қарағанды облысы білім басқармасының Нұра ауданы білім бөлімінің “Ыбырай Алтынсарин атындағы Тірек мектебі (ресурстық орталығы)” КММ.

Жетекші:Қатысушылар:
– Нурмухан Аяжан– Жапанова Дильназ Аяпбергенқызы; – Қуат Гульфайруз Мейрамовна; – Қалабаева Мерей Сәкеновна; – Уса Ерасыл Медетұлы.

II дәрежелі диплом

Жетекші:Қатысушылар:
– Ткаченко Светлана Анатольевна  – Гамм Ангелина Андреевна; – Назарова Анна Владленовна; – Смагулова Инесса Рустамовна; – Турдугожаева Томирис Армановна.

III дәрежелі диплом

Қарағанды облысы білім басқармасының Нұра ауданы білім бөлімінің “Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Тірек мектебі (ресурстық орталығы)” КММ.

Жетекші:Қатысушылар:
– Абилкасимова Гульжазира Куанышовна  – Жакупова Мадина Қайратқызы; – Тулеубаева Аруана Жангелдіқызы; – Булкайрова Ансар Жақсылыққызы; – Серік Алишер Біржанұлы.

Оқушыларды “Жас педагог” шығармашылық конкурсына қатысуға дайындағаны үшін жетекшілеріне алғыс білдіреміз!

Қатысушылардың барлығын құттықтаймыз, жаңа шығармашылық табыстар тілейміз!