Заң пәндері кафедрасы студенттерінің дипломдық жұмыстарын алдын ала қорғау

2020 жылдың 14 мамырында Заң пәндері кафедрасында on-line тәртібінде күндізгі оқу бөлімінің студенттерінің дипломдық жұмыстарын алдын ала қорғау өтті.

Оп-line алдын ала қорғау Skype бағдарламалық қамтамасыз етуді қолдану арқылы өтті.
Осы іс-шараның мақсаты мен міндеттері белгіленген.
Алдын ала қорғау жұмысына барлық студенттер-түлектер (Ю16-2каз, Ю17-1к топтары) қатысты.
Алдын ала қорғаудың мақсаты студент-бітірушіні оқу үдерісінің ең жауапты процедурасына – дипломдық жұмысты қорғауға дайындау болып табылады. Алдын ала қорғау соңғы кезең болып табылады.
Студенттің баяндамасы келесі форматта өтті:
Кіріспе. Осы уақыт ішінде студент on-line-ға қатысушыларды дипломдық жұмыс тақырыбының тұжырымдамасымен таныстырып, көтерілген мәселенің ғылыми және практикалық тұрғыдан өзектілігін ашты.

Дипломдық жұмыста қойылған мақсаттар мен міндеттерді дыбыстандыру. Қойылған міндеттерді шешуге мүмкіндік беретін жүргізілген зерттеулер әдістемесімен таныстырды
Қорытынды: баяндаманың бұл бөлімі студенттің күш-жігерінің нәтижесімен шектеледі және дипломдық жұмысты орындау барысында алынған нәтижелерді қорытындылайды.
Баяндама кезінде дипломдық жұмыстың авторлары on-line аудиториямен байланыс орнатқанын атап өткен жөн.
Өткізілген іс-шараның нәтижесі бойынша іс-шараның мақсатына қол жеткізілді деген қорытынды жасауға болады.