“Қызметтік жүйедегі психология және педагогика: теория мен практиканың өзекті мәселелері” атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысу

Ресей ІІМ Барнаул заң институты 2023 жылдың 28-29 қарашасында “Қызмет жүйесіндегі психология және педагогика: теория мен практиканың өзекті мәселелері” ХҒПК өткізді.

Ынтымақтастық туралы шарттық міндеттемелерді орындау аясындағы игі істер жақсы дәстүрге айналды және тұтастай алғанда жылы достастықта біздің әріптестеріміз Ресей ІІМ Барнаул заң институтының ғылыми іс-шараларына бірнеше жылдан бері қатысып келеді. Олардың тарапынан да бізге деген түсіністік пен келісім байқалады.

“Қызметтік жағдайдағы психологияның өзекті мәселелері” секциясына қашықтық форматта Ақылбек Тайбулатұлы Қабжанов қатысып, “Сыбайлас жемқорлық мінез-құлқының психологиялық детерминанттарының алдын алу” тақырыбында сөз сөйледі.

Өткізу форматы: аралас. Бейне конференция режимінде қосылу сілтемесі: BigBlueButton: https://connect.buimvd.ru/b/xhy-abc-wwj-hci

Конференция аясында бірінші күні Барнаул ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға көмек көрсету орталығы ұйымдастырған дөңгелек үстел мен Мастер-класс өткізілді

Секциялар бойынша жұмыс 2023 жылғы 29 қарашада жүргізілді.

Конференцияның географиясын Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Қырғыз Республикасы ұсынады.

Жалпы, конференция жоғары ғылыми-әдістемелік деңгейде өтті. Диалог өз мәресіне жетті. Психологтарды кәсіби оқытуға арналған мамандандырылған оқу орны емес, Ресей Федерациясы ІІМ мамандандырылған ведомстволық институтының қызмет пен дайындықтың басқа бағытына ие болғандығынан да бұл өте қызықты болды.
Танымдық орта және ерекше атмосфера үшін көп рахмет! Барлығыңызғы шығармашылық табыстар мен жемісті жетістіктер тілейміз!