Ғылыми форум әлемдік қоғамдастықтың даму факторы ретінде

2021 жылғы 29 қазанда Еуразия ұлттық университеті “Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 30 жыл” Халықаралық Еуразиялық ғылыми форумын өткізді.

Ғылыми форумға Қазақстан, Венгрия, Италия, Ресей, Түркия, Қытай, Әзірбайжан, Өзбекстан және Қырғызстан ғалымдары жиналды.

Форум бағдарламасы ҚР Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың “Тәуелсіздік бәрінен жоғары” бағдарламалық мақаласының идеяларын жүзеге асыруға бағытталған.

Форум жұмысына белгілі ғалымдар мен сарапшылар, Қазақстанның, Ресейдің және басқа да елдердің жетекші ғылыми-зерттеу институттарының орталықтары мен жоғары оқу орындарының өкілдері қатысып, баяндама жасады.

Форум жұмысында “Bolashaq” академиясын фармацевтикалық пәндер кафедрасынан: фармацевтикалық пәндер кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының кандидаты, доцент Сұлтанов Алшын Камалұлы, аға оқытушы Байбұланова Айман Асылмұратқызы және 5 курс студенті Жамбыл Арухан Маратұлы таныстырды

Форум онлайн форматта да өтті. Оның ұйымы, қонақтардың айтуынша, жоғары деңгейде болды. Кездесу соңында қарар қабылданып, ұйымдастырушылар форум қатысушыларына қарқынды жұмыс, іскерлік байланыстар орнатуда және белгіленген жоспарларды іске асыруда табыс тіледі.