“Менің өлкем қандай көркем”фотоконкурсы

ХАБАРЛАНДЫРУ!!!

“BOLASHAQ” академиясы Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің

30 жылдығына арналған «Менің өлкем қандай көркем», «Моя страна прекрасна»

Фотобайқауын жариялайды

Фотосуреттер бізді шабыттандырады, басқа кеңістікке апарады және әлемге басқалардың көзімен қарауға көмектеседі.

Бұл біздің елімізді жаңа және күтпеген қырынан көрсететін үздік фотосуреттер байқауы.

Айналамыздағы әдемі әлемді көруде және бағалауда басқаларды шабыттандыратын фотосуреттер қабылданады.

Мақсаты-шығармашылықпен айналысатын қабілетті және талантты адамдарды анықтау; студенттердің шығармашылық қабілеттерін дамыту; белсенді өзіндік жұмысты ынталандыру;

Байқау 1-5 қараша аралығында өткізіледі;

Байқауға 1-5 курс студенттері қатысады;

Материалдар конкурсқа жұмыстың сырт жағында: жұмыстың атауы, автордың аты-жөні, топ, курс (немесе авторлар ұжымы) көрсетіле отырып, 5 қарашадан кешіктірілмей А4 нысанында (форматта) ұсынылады. Жұмысты 222 кабинетке әкелуге болады.

Байқау қорытындысы 2021 жылдың 8 қарашасында шығарылады .

Байқау жеңімпаздарына сыйлықтар беріледі.

Байқау қорытындысы бойынша үздік жұмыстар стендте және академия сайтында орналастырылады.