Туған күніңмен, Болашақ!

2006 жылы болашақ мамандығына оқуға түстім. Өз мамандығым туралы ой жүгірте отырып, мен заңгер болуды шештім, өйткені мен әулеттің үшінші буынындағы заңгер болғандықтан, бұл жұмыстың мәні туралы түсінігім болды.

Оқу барысында біздің университет үнемі жаңартылып отырды, барлық өзгерістер біздің көз алдымызда болды.

Бұл оқу процесіне де, университеттің әлеуметтік өміріне де әсер етті. Студенттер университеттің қоғамдық және әлеуметтік қызметіне белсенді қатысты және бұл өз жемісін берді.

Біздің оқу жылдары барлық мүмкін болатын олимпиадалар, конкурстар мен ойындар үнемі өткізіліп тұрды, онда біз өз таланттарымызды көрсете алдық. Барлық студенттер үшін бос уақыт ұйымдастырылды.

Ең қызығы, бұл жұмыстың барлығы студенттердің пікірін ескере отырып жүргізілді, бұл жұмысты жандандыруға мүмкіндік берді.

Болашақ басшылығының, оқытушылар құрамының барлық күш-жігері қажетті нәтижеге қол жеткізуге мүмкіндік берді. Біз оқуда, содан кейін жұмыста биіктерге жетіп, еліміздің лайықты азаматтары болдық.

Баринов Мәулен Дулатханұлы, заң пәндері кафедрасының 2010 жылғы Болашақ түлегі