“Bolashaq” академиясы-бұл бірінші дәрежелі маман болуға және өмірде өз орнын табуға көмектесетін білім жолы

Құрметті бірінші курс студенттері! Арнау – бұл әр студенттің өміріндегі маңызды және қызықты оқиға. Кешегі студенттің арнауымен жаңа ересек студенттік өмір басталады, ол үлкен бостандықты және сонымен бірге үлкен жауапкершілікті білдіреді.

Оқу жылында студенттерге дәстүрлі арнауды тоқтатудан бас тарту-мәжбүрлі шара. Студенттерге арнау барлық карантиндік шаралар алынып тасталғаннан кейін өткізіледі.

“Bolashaq” академиясының басшылығы, жоғары курс студенттері барлық бірінші курс студенттерін біздің университетке түсуімен құттықтап, барлығына өз таңдауы үшін алғыс білдіреді

Студент мүмкіншілігі үшін шек жоқ. Оның барлық армандары шындыққа айналуы мүмкін.