ЖОО-ның офлайн режиміндегі жұмысқа дайындығы туралы

2021 жылдың 18-23 қаңтары аралығында Қазақстан студенттер Альянсы қоғамдық жастар ұйымының белсенділері жоғары оқу орындарының офлайн режимінде оқу процесін ұйымдастыруға дайындығы бойынша мониторинг жүргізді.

Альянс мүшелері санитарлық нормалар мен талаптарды сақтау үшін Қарағанды жоғары оқу орындарының оқу ғимараттары мен жатақханаларына барды.

Мониторинг хаттамасынан:

“Bolashaq” Академиясында 1 оқу ғимараты , 1 әкімшілік ғимарат және Студенттер үйі (жатақхана) бар. Ғимаратқа кірер алдында дезинфекциялық кілемшелер, санитайзерлер орнатылған, кіреберісте термометр көмегімен әр адамның дене температурасын өлшеу жүргізіледі.

Дәліздер мен кабинада қашықтық белгілері бар.

Аудиториялар таза, парталар мен орындықтардың аралығы қашықтықты ескере отырып орналастырылған. Әр аудиторияда және кафедраларда санитайзерлер бар. Терезелері жоқ аудиториялар мен үй-жайлар мөрленген. Қашықтан белгілеулері бар.

Екі ғимараттың барлық қабаттарында санитайзері бар қабырғалық шынтақ дозаторлары орнатылған. Барлық жуыну бөлмелері жеке гигиена құралдарымен жабдықталған. ЖОО электрмен, жылумен, сумен және интернетпен жабдықталған. “Bolashaq” академиясында барлық қызметкерлер мен студенттер қатаң маска режимін сақтайды.

Академия “Bolashaq”academybolashak

Дезинфекцияны күн сайын университеттің техникалық қызметкерлері жүргізеді. Студенттер үйі мен академия ғимараттарында кезекшілік пен дезинфекция кестесі бар.

ЖОО кітапханасында барлық санитарлық-эпидемиологиялық талаптар сақталған. Санитайзер және қашықтық белгілері бар.

Студенттер үйі электрмен, жылумен, сумен және интернетпен жабдықталған. Дене температурасын өлшейтін құрал және дезинфекциялық төсеніш бар, барлық қабаттарда санитайзерлер бар. Барлық ванна бөлмелері жеке гигиена құралдарымен жабдықталған.