Құттықтаймыз!

Құрметті Ахат Әбдірахманұлы!

65 жылдық мерейтойыңызға орай ең жылы құттықтауларды қабыл алыңыз!

Сіз өзіңіздің 40 жылдан астам еңбек өтіліңізден “Bolashaq” Академиясына 11 жыл бердіңіз. Фабриканың слесарь-жөндеушісінен, тергеушіден, Саран ІІД, Октябрь ПБ бастығының орынбасарынан, Қарағанды қ.ІІБ анықтау басқармасының бастығынан, Б.Бесенов атындағы ҚР ІІМ ҚЗИ оқытушысынан бізге дейін сара жол жүріп өттіңіз. Біздің ЖОО-ның ең үлкен кафедрасының доценті, өмірлік және кәсіби тәжірибесі бар, жас оқытушылардың нағыз ұстазы, ақсақал – дана тәлімгер болдыңыз. Біз Сіздің баға жетпес үлесіңізді кафедраның оқу-әдістемелік жұмысына жауапты, Академияның ОӘК мүшесі ретінде, әсіресе оқу процесін әдістемелік қамтамасыз ету жүйесінің құжаттарын әзірлеу кезінде көреміз. Көптеген заңгерлер Сізді “Қазақстан полициясы”, “Қазақстан Республикасының алдын ала тергеу мәселелері”, “Қазақстанның алдын ала тергеу тарихы” кітаптарының авторы, жас тергеушілерге практикалық қызметінде өте қажет міндеттер жинағын, Құжаттардың үлгілерін құрастырушы ретінде біледі.

Сіздің тергеу және педагогикалық жұмыстағы ең бай тәжірибеңіз, үнемі біліктілікті арттырып отыратындығыңыз әрдайым дәріс және практикалық сабақтарда көрсетіледі. Сіздің жеке қасиеттеріңіз: әдептілік, объективтілік, достық көзқарас, ортақ тіл таба білу, қажетті сәтте қол үшін ұсынуға дайын болу, басқа адамдардың пікірін құрметтеу, жаңа жобаларды әзірлеуге шығармашылық қызығушылық, егжей-тегжейге назар аудара білу және жалпы әрқашан “трендте” болу сізге әріптестер мен студенттер арасындағы үлкен құрмет пен беделге алып келді.

Біз сізді мерейтойыңызбен құттықтап, зор денсаулық, бақыт, барлық тілектеріңіздің орындалуын және ұзақ бақытты өмір тілейміз!

“Bolashaq” академиясы ұжымы атынан

Ректор Г. М. Рысмағамбетова