“Bolashaq” Академиясы студенттерінің Қарағанды суретшілерінің жұмыстары арқылы Ғарышты қабылдау туралы пікірлері

2023 жылдың 12 сәуірінде біз Қарағанды облыстық бейнелеу өнері мұражайына бардық. Бұл жерде 12 сәуір – Космонавтика күніне арналған бірқатар картиналар біздің жадымызда қалды. Музей қорына өз жұмыстарын тапсырған белгілі қарағандылық суретшілердің суреттері қабырғаға ілінді. Картиналарда Юрий Гагарин, Тоқтар Әубәкіров және басқа да белгілі ғарышкерлер бейнеленген. Экскурсия жетекшісі көрме картиналарының символикасы мен тереңдігі туралы айтты. Біз өнер арқылы туған өлкенің тарихымен жақынырақ таныстық.

21-1 топ студенті Тельман Аида

Космонавтика күні біз Қарағанды облыстық бейнелеу өнері мұражайына бардық. Мұражайда экскурсия жетекшісі бізге осы күн туралы қызықты фактілерді айтып, Қазақстанда ғарышкерліктің дамуы туралы айтып берді. Сондай-ақ, бізге ғарышпен байланысты еліміздің дарынды суретшілерінің суреттерін өз көзімізбен көруге тамаша мүмкіндік берілді. Қарағанды облыстық бейнелеу өнері мұражайында біздің қала қонақтарына көрсетуге тұратын көп қызықты нәрсе бар!

21-1 топ студенті Хван Елизавета

Біздің Қарағанды облыстық бейнелеу өнері мұражайы-қаламыздың ең қызықты орындарының бірі, онда үнемі жаңа көрмелер немесе тіпті бірнешесі бірге өтеді, мысалы, бұл жолы біз ғарыш тақырыбына арналған көрмеге бардық және осы тақырыптың жанкүйері бола отырып, мен әртүрлі сападағы және әртүрлі стильдегі көптеген жұмыстарды көргеніме өте қуанышты болдым.

Ин 21-1 тобының студенті Терещенко Владлен