Студенттерге қатарына қабылдау

Бақытты және еңбекқор студенттер-академияның гүлденуінің кепілі! Бүгін, 19 қазанда біздің академияда бірінші курс студенттері үшін көптен күткен концерт өтті. Біздің студенттердің қанағаттанған және таңданған жүздерін көру қандай ғанибет болды. Біздің міндетіміз: сценарийлер жазу, үздік шоумендер мен әншілерді шақыру, әрине, ең бастысы-бірінші курс студенттерімізді студенттер қатарына қабылдау! Үздік жүргізушілер мен әншілерді іздеуге көп уақыт кетті. Бірақ біз уәде бергеніміздей, біздің студенттер үшін үздіктердің үздігі , атап айтқанда Аян Аманбаев, Салия Бейсенова, Меруерт Тойбекова, Әйгерім Бисимбаева және біздің сүйікті шоумен және жай ғана көрермендердің сүйіктісі Мейірбек Байшағыров өнер көрсетті !

Бағдарламаға әр түрлі конкурстар енгізілді, онда бірінші курс студенттері өздерінің шығармашылық дағдыларын көрсетті.

Біздің студенттердің күлкіге , қуанышқа, және көңілділікке бөленуі бізді қуантады.Қонақтарымызға одан әрі кәсіби жетістіктер тілейміз және студенттерімізге олардың аталған іс-шараға шын көңілден қуана қатысқандары үшін үлкен рахмет айтамыз!