“Стоп-короновирус” онлайн байқауына қатысу

“Bolashaq” академиясының қызметкері М. Ю. Ишмуратова “Стоп-короновирус”онлайн байқауына қатысты.
2014 жылдың 24 наурызында Ғылым қоры “Стоп-короновирус”онлайн байқауын жариялады. Конкурс біздің елімізде короновирустың таралуын жеңе алатын, сондай-ақ ғалымдарға, сарапшыларға және мамандарға олардың идеяларын алға жылжытуға көмектесетін ең тиімді шешімдерді іріктеу мақсатында ұйымдастырылды.
Байқау қорытындысы бойынша короновируспен күресу үшін қызметтер мен өнімдер жасау үшін ұсынылатын финалистердің 5 жобасы анықталды.
Біздің ұйымнан байқауға фармацевтикалық пәндер кафедрасының доценті М. Ю. Ишмуратова қатысты. Л. Гумилев атындағы Қазақ аграрлық С. Сейфуллин атындағы Қазақ технология және бизнес университеті мен Қазақ технология және бизнес университеті “Мазь – стоп-короновирус”атты жоба ұсынды.
Бұл жоба байқаудың финалына өтіп, 5-орын алып, одан әрі игеруді қаржыландыруға мүмкіндік алды.