“Қаржы” кафедрасы түлектерінің дипломдық жобаларын On-line қорғау”

2020 жылдың 18 мамырында студент жастардың дипломдық жұмыстары қорғалды. Ф 16-2.
Комиссия құрамына кірді:
МАК төрағасы;
Хасенова Гүлнар Алтынсаровна-экономика ғылымдарының кандидаты, “Қазақстан Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі” АҚ Қарағанды облыстық филиалы директорының орынбасары»

• Комиссия мүшелері:
    Дарибекова Айгүл Сағатбекқызы-Э.ғ. к., профессор. кафедра меңгерушісі. меңгерушісі
    Омарова Балнұр Алтынсаровна-Э. ғ. д., профессор
    Қадырова Гүлжан Әділқызы-Э. ғ. к., доцент.
    Дарибекова Назгүл Сағатбекқызы-Э. Ғ. М., доцент.
    Комиссия хатшысы:
    Апеева Айдана Зарубековна-Э. Ғ. М., “Қаржы” кафедрасының аға оқытушысы»
    Қорғауға 3 студент жіберілді: Ахметова А. С., Қазалиев Ә..Ж., Құдайбергенова Д. Ж.
    Т. н. Абуев объективті себептер бойынша МАК қорғауға жіберілген жоқ. Оны қорғау 2020 жылдың 3 маусымына ауыстырылды.
    Студенттер Антиплагиат процедурасынан өтті, барлығында пікірлер мен рецензиялар болды.
    Қорғау жақсы деңгейде өтті. Комиссия төрағасы мен мүшелерінің қойған барлық сұрақтарына түлектер жауап беріп, қорғау нәтижелері бойынша оң бағалармен бағаланды.
    Бағалар жарияланғаннан кейін МАК төрайымы-Хасенова Г. А. түлектерге сәттілік тіледі.
    МАК-тың осы отырысы аяқталды.

Абуев Т.Н. по объективным причинам не был допущен к защите ГАК. Его защита перенесена на 3 июня 2020 года.