Онлайн семинар “Basics of Peer Review: A Student Perspective”

2019 жылы 25 қазанда профессор Gareth Dyke “Basics of Peer Review: A Student Perspective” атты онлайн семинар өткізді.

Семинарға кафедраның бітіруші топ студенттері, сондай-ақ шет тілдер оқытушылары қатысты. Академияның студенттік өзін-өзі басқару өкілдері білім және ғылым министрі Ахметова Дана қатысты.

Gareth студенттерге ғылыми жарияланымдар бойынша кең ақпарат берді, peer review процесін түсіндірді, студенттердің сұрақтарына жауап берді.

Студенттер аталмыш семинардың пайдасын атап өтті: ол ағылшын тілін түсіну мен тыңдалым дағдыларын дамытуға ықпал етеді, бұл алдағы емтихандық сессияда оларға көмектеседі.

Бұл Академиялық хат бойынша семинарлар циклінен шақырылған шт және МК кафедрасының профессорының екінші семинары болды.