Оқу жылындағы алғашқы кездесу

2023 жылдың 1 қыркүйегінде құқықтық және қаржы пәндері кафедрасының меңгерушісі заң ғылымдарының кандидаты, профессор Қабжанов Ақылбек Тайбулатұлы бірінші курс студенттерімен кездесу өткізді.

Ақылбек Тайбулатұлы өз сөзін бірінші курс студенттеріне қоштасу сөзінен бастады.

Құрметті достар! Сіздерді жаңа оқу жылының басталуымен шын жүректен құттықтаймын.

Бұл студенттер, оқытушылар және, әрине, бірінші курс студенттері үшін – өмірлерінде алғашқы үлкен жеңіске жетіп, біздің Академияға түскендер үшін әрқашан көңіл толтырарлықтай және маңызды оқиға.

Ақылбек Тайбулатұлы студенттерге патриотизм және этносаралық қарым-қатынас мәдениеті туралы айтып берді. Студенттер жоғары оқу орнымыздың Академиялық саясаты, Академиялық адалдық ережелері туралы үлкен қызығушылықпен тыңдады.

Академияда алған табандылық пен сапалы білімнің арқасында сіз студенттік өмірде де, одан әрі кәсіби сапарыңызда да табысқа жететініңізге сенімдімін. Сіз жаңашыл бола аласыз, жаңа шыңдарды бағындыра аласыз және Қазақстанның заманауи дамуына үлес қоса аласыз. Сіздерге сәттілік және барлық жақсылықтарды тілейміз!

Куратор Әсел Қасенқызы Ахметова Академия корпусы бойынша экскурсия ұйымдастырды. Бірінші курс студенттері кафедраға, сот-медициналық полигонға, зертханаларға, кітапханаға барды.