“Мектепке дейінгі ұйымдағы әдістемелік қызмет” тақырыбында ашық семинар сабағы

ДОВ-18-1 тобында Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының аға оқытушысы Бондаренко Вероника Витальевнаның “Мектепке дейінгі ұйымдағы әдістемелік қызмет” тақырыбында ашық семинар сабағы өтті.

Әдістемелік жұмыстың өзі ғылымның жетістіктеріне, озық тәжірибеге және мұғалімдердің қиындықтарын талдауға негізделген тұтас, әр мұғалімнің шеберлігін арттыруға, ұжымның шығармашылық әлеуетін жалпылауға және дамытуға, білім берудің, балалар тәрбиесі мен дамуының оңтайлы нәтижелеріне қол жеткізуге бағытталған шаралар жүйесін қамтиды. Осыған сәйкес балабақшада әдістемелік жұмыстың мазмұнын, формаларын, әдістерін, құрылымын жаңартудың күрделі процесі жүріп жатыр.

Вероника Витальевна 3 курс студенттерімен белсенді өзара әрекеттесуі және жемісті жұмысын көрсетті. Сонымен қатар сабаққа Қарағанды қаласының “Азбука” мектепке дейінгі шағын орталығының әдіскері Надежда Александровна Попова шақырылды. Семинар сабағы аясында Надежда Александровна студенттердің сұрақтарына жауап беріп, тәжірибелерімен бөлісті.Осылайша, Вероника Витальевна онлайн-сабақтың формасын әртараптандыруға, студенттерді сабақ процесіне қосуға мүмкіндік алды. Студенттер алған теориялық білімдерін бекітті, берілген тапсырмаларын орындады және қорғады, сондай-ақ қазіргі маманнан практикалық кеңестер алу мүмкіндігіне ие болды. Шынында да, бүгінгі күні мектепке дейінгі мекемеде әдістемелік жұмысты орнатудың нақты деңгейі оның қызметін бағалаудың маңызды критерийлерінің бірі болып табылады.