“Литва университеттерінің тұсаукесері” конференциясы

2019 жылдың 25-26 қыркүйек аралығында фармацевтикалық пәндер кафедрасының доценті М. Ю. Ишмуратова “Литва университеттерінің тұсаукесері” конференциясына қатысты.

Бұл конференцияның мақсаты Литваның жетекші жоғары оқу орындарымен білім беру және ғылыми ынтымақтастық мүмкіндіктерін ұсыну болды. Конференцияға қатысушылар шәкіртақы бағдарламалары бойынша оқу мүмкіндіктері, Эразмус+ кредиттік ұтқырлық бағдарламасы аясында алмасу, ғылыми ынтымақтастық, ынтымақтастық туралы келісім-шарттар жасау, бірлескен білім беру бағдарламалары туралы ақпарат алды.

Сондай-ақ, Литвадан келген ғалымдар физика, химия, медицина саласындағы түрлі жобаларды ұсынды.

Конференция аясында университет өкілдерімен қызықты байланыс орнату мүмкін болды, Литваның жазғы тілдік мектептерінде, сондай-ақ академиялық ұтқырлық бағдарламаларына қатысу мүмкіндігі пайда болды.

Конференция оң эмоцияларда өтті, еуропалық ынтымақтастыққа қызығушылық және шетелдік біліктілікті арттыру мүмкіндіктері пайда болды.