Кафедра филиалы негізінде студенттердің тәжірибесі

Осы оқу жылында “№ 1 Гимназия” КММ-де орналасқан шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының филиалы базасында жұмыс жалғасуда. Филиал жұмысына жауапты кафедра аға оқытушысы Д. Ж. Толуспаева “шет тілін оқытудың қазіргі әдістемесінің өзекті мәселелері”пәні бойынша зертханалық және практикалық сабақтар өткізеді.

ИН-17-1К, ИН-17-1 және ИН-17-2 топтарының студенттері оқытудың заманауи әдістерін қолданады: тренингтік, коммуникативтік, жобалық, онлайн-жаттығулар тrello тақтасын қолдану арқылы, өздерінің шағын-сабақтарында жаңартылған бағдарламаны қолдану арқылы оқытудың белсенді әдісі.

2019 жылдың қараша-желтоқсан айларында жоғары санатты мұғалім, зерттеуші-педагог Гусева Наталья Викторовна және 3 және 4 курс студенттері жаңартылған білім беру мазмұны бойынша семинар өткізеді.