Көкшетау қаласының студентінен Академия ректорына алғыс

Құрметті Құралбай Несіпбекұлы!

Мен, Таукелова Айсулу, академиялық ұтқырлық бойынша Академияға Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінен келдім. Қазір де ДОВ-17-1 тобында оқимын.

Мен сізге “Саналы өмір” Білім беру орталығына оқуға гуманистік педагогика клубымен баруға мүмкіндік бергені үшін алғыс айтқым келеді.

ҮЛКЕН СТУДЕНТТІК РАХМЕТ! Бұл сапар менің жадымда қалады және Мен ол туралы Көкшетау Университетінің студенттеріне айтып беремін! Сапар ең алдымен Академияның студенттерге деген құрметімен есте қалды! Академия тұруға қолайлы жағдай, ыңғайлы көлік, сапалы тамақтану және сапар жетекшілері тарапынан қамқорлық жасады.

Еріктінің 5 жылдық тәжірибесі бар , әрине, белгілі бір дайындық кезінде ағарту қызметінің мүмкіндіктерін алғаш рет көрді, сондықтан оқу мен үшін өте қызықты және қажетті болды! Алынған сертификат қоғамға пайда әкелуге мүмкіндік береді.

“Bolashaq” академиясының жаңа достары-студенттері үшін де рахмет !

Сізге деген құрметпен, Таукелова Айсұлу. Көкшетау университетінің студенті Абай