Іс-әрекеттегі кәсіби бағдар!

Бүгін заң пәндері кафедрасының меңгерушісі Ақылбек Тайболатұлы Қабжанов пен “Психология, педагогика және бастауышта оқыту әдістемесі” кафедрасының меңгерушісі Дана Саламатқызы Асакаева сағат 12.00-де ZOOM электрондық платформасы негізінде академияның кәсіптік бағдар беру жұмысы және “Құқық сағаты” мектеп іс-шарасы аясында Қарағанды қаласы № 48 ОМ оқушыларымен кездесу өткізді.

Кездесу барысында бірқатар мәселелер талқыланды

1. Құқық дегеніміз не? Оның мәні?
2. Бала құқықтары туралы Конвенция.
3. Кәмелетке толмағандардың еңбегі.
4. Азаматтардың міндеттері.
5. Балалар мен ата-аналардың құқықтары.

Кездесу жоғары жағымды нотада өтті! Оқушылар қызығушылық танытты, бұл аудиториямен кері байланыс, олардан туындаған көптеген сұрақтар және кездесуді екі есе ұзартудан көрінді.

Мұндай кездесулер жалпы құқықтық сауаттылық пен құқықтық мәдениетті арттыру тұрғысынан ғана емес, интрузивті кәсіптік бағдарлау әрекетінің мүмкіндігі ретінде де өте пайдалы деп санаймыз!

Біз одан әрі ынтымақтастыққа сенімдіміз!

Өз тарапымнан ұйымдастырушыларға өткізілген іс-шара үшін алғыс айтқымыз келеді! Атап айтқанда, тарих пәнінің мұғалімі және кездесудің модераторы Михаил Юрьевич Ярмаркинге жеке алғыс айтамыз!