“Гептрал – бауырдың ішкі жағынан табиғи қалпына келуі. Дюфалак Дуо әсері.”

26.02.2024 ж. ФМ-23-2 тобының студенттері куратормен бірге Abbott компаниясы ұйымдастырған қызықты және танымдық дәріске қатысты. Іс-шара Грей Плаза БО конференц – залында өтті және “Гептрал-бауырдың ішінен табиғи қалпына келуі. Dюфалак ДУО әсері.” тақырыбында өтті.

“Қарағанды медицина университеті” КЕАҚ биомедицина және фармация қоғамдық денсаулық мектебінің профессоры Светлана Владимировна Плясовскаяның дәрісі аясында студенттер бауырдың қалпына келуіне ықпал ететін препараттар және олардың ағзаға оң әсері туралы құнды білім алды.

Дәріс аяқталғаннан кейін студенттер презентацияны белсенді түрде талқылап, спикерге көптеген сұрақтар қойды, бұл тақырыпты тереңірек түсінуге ықпал етті.

Іс-шара ФМ-23-2 тобының студенттерінің кәсіби және білім беру дамуындағы маңызды қадам болды, олардың теориялық білімдерін медицина мен фармацияның практикалық аспектілерімен толықтырды.