ЕУРАЗИЯЛЫҚ ІШКІ МЕДИЦИНА КОНГРЕСІ

3-5 сәуір аралығында Еуразиялық ішкі медицина конгресі өтті.

Онлайн форматта қолдау көрсетті:

• Ресей Федерациясының Денсаулық Сақтау Министрлігі
  • Санкт-Петербург Денсаулық сақтау комитеті
  • Мәскеу Денсаулық сақтау департаменті
  • Қазақстан Республикасы кардиологтарының қауымдастығы
  • Сербия кардиология қоғамы
    Конгрессті Еуразиялық терапевтер қауымдастығы ұйымдастырды-бұл Еуразиялық медициналық қауымдастықты сараптамалық пікірлер мен тәжірибе алмасу мүддесіне біріктіретін тәуелсіз қауымдастық.
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - %D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-WhatsApp-2024-04-09-%D0%B2-12.03.54_d8492556-1000x741.jpg

Қауымдастықтың миссиясы Еуропа, Азия және ТМД елдері арасында халықаралық медициналық, зерттеу және білім беру жобаларын құру болып табылады.

Қауымдастықтың негізгі міндеттерінің бірі-шетелдік медициналық тәжірибелер мен білімге қол жетімділікті қамтамасыз ету арқылы терапия саласындағы озық жетістіктерге қол жеткізу.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - IMG-20240409-WA0018-1000x741.jpg

Конгресс жұмысына терапевтік бейіндегі жетекші отандық және шетелдік мамандар қатысты, олар өздерінің сараптамалық пікірлерін ұсынды, ішкі ауруларды диагностикалау және емдеу саласындағы тәжірибелерімен және білімдерімен бөлісті. Сербия, Италия, Ұлыбритания және Ресей, Беларусь, Өзбекстан және Қазақстанның түрлі жоғары оқу орындарынан баяндамалар ұсынылды.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - IMG-20240409-WA0020-1000x741.jpg

Онлайн форматта фармацевтикалық пәндер кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.к. доцент Д.К. Пахомова және кафедра доценті, х.ғ.к. О.А. Сиволобова қатысты.

Тақырыптар келесі мамандықтар бойынша аккредиттелді: гастроэнтерология; гериатрия; кардиология; клиникалық фармакология; емдеу жолы; неврология; нефрология; Жалпы медициналық практика (отбасылық медицина); Пульмонология; ревматология; терапия; эндокринология.

Конгресс аясында ішкі аурулар клиникасында дәрілік терапияның өзекті мәселелері талқыланды, оңтайлы терапияны таңдаған күрделі және ауыр науқастарды емдеу жағдайлары, жаңа дәрі-дәрмектер, оларды қауіпсіз қолдану ерекшеліктері ұсынылды.

Кардиология, липидология, ревматология психиатриясы, пульмонология, кардиологиядағы шұғыл жағдайлар ғана емес, ішкі аурулардың әртүрлі бағыттары бойынша пациентке пәнаралық көзқарастар ұсынылды.

Конгресс төрт залда үш күн жұмыс істеді. Өткізілуі

• бірінші күні: бір пленарлық отырыс және 12 симпозиум,
  • екінші күні: 8 симпозиум және 4 воркшоп / Workshops және “Жоғары ауру қаупі бар емделушілерде антикоагулянттық терапияның жіті
    мәселелерін сұрадыңыз – Біз жауап береміз!»
  • үшінші күні: мамандардың талқылауымен 10 симпозиум және “ХСН-нің кардиальды емес көріністері” атты жылдамдық сессиясы.

Сонымен қатар, тезистер жинағы шығарылды және стендтік баяндамалар ұсынылды.

Конгресс Ресей, Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Сербия,Италия және Ұлыбританияның жетекші халықаралық сарапшыларымен кәсіби өзара іс-қимыл және пікір алмасу үшін бірегей мүмкіндік берді.