“Bolashaq” академиясы ректорының фармацевтикалық пәндер кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамымен On-line кездесуі

2020 жылдың 17 сәуірінде “Bolashaq” академиясының ректоры, профессор Меңлібаев Құралбай Несіпбекұлының фармацевтикалық пәндер кафедрасының профессор-оқытушылар құрамымен онлайн-кездесуі өтті.

Онлайн-кездесу Skype бағдарламасын қолдану арқылы кездесу іскерлік форматында өтті.

Кездесу басталмас бұрын осы кездесудің регламенті анықталып, нақты мақсаттары мен міндеттері қойылды.

Ректордың айтуынша, академияда қашықтықтан оқыту жұмысы табысты жүргізілуде. Онда барлық білім беру бағдарламалары бойынша материалдар орналастырылған.

Ректор ҚР жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті Халықаралық бизнес университетімен және Эразмус+ Қазақстан ұлттық офисімен бірлесіп “Атамекен “ҰКП рейтингісін өткізу кезінде білім беру бағдарламаларының өзектілігін бағалау”тақырыбында вебинар өткізетінін хабарлады.

Ректор кездесу барысында кәсіптік бағдар беру жұмыстарының барысы туралы сұрады. Сондай-ақ, қалалық БАҚ-пен тығыз жұмыс жасап, жүргізілген жұмыстарға үнемі талдау жасауды ұсынды.

Фарм кафедрасының профессоры. А. М. Мұхаметжанов жұмыс бүкіл Қазақстан бойынша жүргізіліп жатқанын, оларға орыс және қазақ тілдерінде Павлодар мектептеріне буклеттер жіберілгенін атап өтті.

Кафедра доценті С. К. Болдышты колледжден кейін және екінші жоғары оқу орнынан кейін студенттерді қабылдау және қажет болған жағдайда жаңа білім беру бағдарламасын құру туралы мәселе қызықтырды.

Кафедра меңгерушісі Г. Т. Мурзалиева атап өткендей, ББ бар және тізілімде тіркелген базада қысқартылған оқу үшін ОЖЖ құрылады.

Ректор келесі жылы қашықтықтан оқыту үшін кейбір пәндерді енгізуге болатынын мәлімдеп, мүмкін болатын пәндерді қарауға жіберуді ұсынды.
Кездесу қорытындысы бойынша шешім қабылданды: мемлекеттік емтихандар мен аралық емтихандарды өткізу бойынша форматты шешу, қысқартылған түрде оқитын студенттерге арналған ОЖЖ-мен анықтау.