«Балалар жылы» және Мұхтар Әуезовтың туғанына 125 жыл толуына орай эссе байқауы

12 мамыр күні  М.О.Әуезов атындағы Орталық қалалық кітапханасында, «Балалар жылы» және Мұхтар Әуезовтың туғанына 125 жыл толуына орай эссе жазу байқауы өткен болатын.
      Эссе тақырыбы:  «Қорғансыздың күні» әңгімесіне және «Қараш-қараш оқиғасы» повесіне талдау жасау.

Аталған іс-шараға “Bolashaq” академиясының атынан қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының 2 курс студенті Оразхан Айкенже қатысты.

Байқау  «Қарағанды қаласының мәдениет тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі» ММ-нің қолдауымен және «Қарағанды қаласының орталықтандырылған кітапхана  жүйесі» КММ-нің ұйымдастыруымен өткізілді.

БАЙҚАУДЫҢ ДЕМЕУШІСІ: Қоғам қайраткері, «Халық алғысы» мерекелік медалінің иегері, «Нәтиже» компаниясы мен «220 VOLT» фирмасының бас директоры Әшім Ерлан Мұқатайұлы.

Байқау қорытындысы бойынша: К-20-1 тобының студенті Оразхан Айкенже Оразханқызы II орынға ие болып, ақшалай сыйлықпен марапатталды.