“Астана-Гастро 2023” халықаралық XVIII гастроэнтерологиялық форумы

Фармацевтикалық пәндер кафедрасының оқытушылары 2023 жылғы 8 желтоқсанда өткен “Астана медицина университеті” КЕАҚ ұйымдастырған”Астана – Гастро 2023″ халықаралық XVIII гастроэнтерологиялық форумының жұмысына қатысты.

Өткізу форматы: нақты уақыт режимінде бейне байланыс (телекөпір).
Форумның жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын.Форум жұмысына таяу шет елдердің көрнекті ғалымдары (Ресей, Қырғызстан, Өзбекстан және т.б.) және Қазақстан мен Ресейдің түрлі стационарлары мен емханаларының дәрігерлері қатысты.

Форумда әртүрлі гастроэнтерологиялық ауруларды, атап айтқанда асқазан – ішек жолдарының эндоскопиясын аспаптық диагностикалау мәселелері қаралды, қызықты клиникалық жағдайлар ұсынылды, емдеу және алдын алу схемалары қаралды. Диеталық қоспалар мен диеталық тамақтану туралы баяндамалар ерекше қызығушылық тудырды.

Барлық баяндамалар көрнекі түрде көрсетіліп, жоғары деңгейде ұсынылды.