“Қарағанды өңірінің студенттік өзін-өзі басқару әлеуетін дамыту” дискуссиялық алаңы

Болашақ Студенттік Республикасының 20 жылдығын мерекелеу шеңберінде 13 желтоқсанда Bolashaq Республика атынан Студенттік өзін-өзі басқару, Студенттік Республика Үкіметі, “1%” жастар бірлестігі ұйымдастырған Қарағанды облысының студенттік өзін-өзі басқару көшбасшыларының, “Bolashaq “Академиясы негізінде МК өкілдерінің,” Нұр ОТАН “партиясы жанындағы” ЖАС ОТАН “Жастар қанаты”қоғамдық бірлестігінің Қарағанды облыстық филиалының төрағасымен кездесу (пікірталас алаңы) өткізілді.

Кездесуге Қарағанды облысының студент жастарының көшбасшылары мен белсенділері қатысты, олар: ҚарМТУ жанындағы “Жас Орда” жастар қауымдастығы төрағасының орынбасары Тулебаев Жалгас Канагатович, Қарағанды медицина университеті жанындағы “Самұрық” Студенттік Республикасының Президенті Афизов Искандар Эхнаддинович, Қарағанды мемлекеттік университетінің Студенттік парламентінің төрағасы. Е. А. Бөкетов атындағы ҚарМУ студенттік Парламентінің белсенді мүшесі Ин Андрей Александрович Е. А. Букетова Аида Берікқызы, “Bolashaq” КВК жастар алқалық кеңесінің төрайымы, Қарағанды облысының “Жігер” жастар қозғалысы облыстық штабының мүшесі Бопежанова Адина, Студенттік Парламент төрағасының орынбасары Келгенова Еркеназ және “Bolashaq” жоғары колледжінің волонтерлік ұйымының өкілі Абдымамунова Диана.

Кездесу барысында студенттік өзін-өзі басқаруды дамытудың өзекті мәселелері қарастырылды, студенттік жастар қазіргі заманғы ЖОО-ны басқаруға студенттерді тиімді тарту бойынша тәжірибемен бөлісті.

Bolashaq Студенттік Республикасының тұсаукесері үшін Премьер-Министр Данияр Жанабаев пен Сыртқы істер министрі Камила Бекдосова, “Bolashaq” академиясының “1%” жастар ұйымының төрағасы Рустам Ахмалтдинов “1%”жастар ұйымының қызметі туралы әңгімеледі. Жастар ұйымының, студенттік республиканың, студенттік кеңестің және Студенттік Парламенттің әрбір мүшесі студенттік өзін-өзі басқарудың қалыптасуы мен дамуының бірегей жолын айтып, таныстырды.

Кездесу қорытындысы бойынша студенттік өзін-өзі басқару ұйымдарының мүшелері “студенттік өзін-өзі басқаруды дамыту саласындағы өзара түсіністік және ынтымақтастық туралы”Меморандумға қол қойды.