Алға, Bolashaq!

Тәуелсіздік – мәңгілік елдің тұғыры

2020 жылдың 7-14 желтоқсаны аралығында Жастар ісі жөніндегі комитет Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған “Bolashaq” академиясының оқытушы – оқырмандары мен студент-оқырмандары арасында “Тәуелсіздік-мәңгілік елдің тұғыры” атты І патриоттық онлайн бейне конкурс ұйымдастырды.

Байқау ережелеріне сәйкес, қатысушы байқау тақырыбы бойынша камераға өлең оқып, жауапты куратор-эдвайзерге немесе ұйымдастырушыларға жіберді. Барлық бейне материалдар Instagram әлеуметтік желісінде орналастырылды.Әлеуметтік желіде дауыс беру арқылы студенттер арасында

К-18-1 тобының студенті ІІІ орында Қабай Күннұр марапатталды.

Байқау қорытындысы бойынша «Bolashaq» академиясының ректоры, профессор Меңлібаев Құралбай Несіпбекұлы жеңімпаздарды құрмет грамотасымен марапаттап, бағалы сыйлықтар – белгілі қазақстандық және шетелдік авторлардың кітаптарын табыс етті.

Кабай Күннұрға «Биік белестерден көріне бер» деп тілек білдіреміз.