“Студенттер қатарына қабылдау” кеші

20 қазан күні “Bolashaq” Академиясында 1 курс студенттеріне арналған “Студенттер қатарына қабылдау” кеші өтті.

Әдемі кешіміз Академиямыздың Ректоры Р.Г.Мусиевнаның құттықтау сөзімен басталды.
Кешіміз 1 курс студенттерінің ант қабылдау рәсімімен жалғасты.1 курс студенттері Академияның мәртебесін биік ұстауға, жоғарғы оқу орнына адал болуға, Академияның қоғамдық өміріне белсене араласуға ант етті.

Ант беру рісімінен соң жоғарғы курс студенттері 1 курс студенттерін жыл сайынғы дәстүр бойынша сынақтан өткізіп, аманатын табыстады.

Студенты старших курсов смогли подарить студентам 1 курса эмоциональную и теплую атмосферу своими красочными танцами, увлекательными играми, замечательными вокальными песнями.

“Bolashaq” Академиясы 1 курс студенттерін студенттер қатарына қабылдануымен шын жүректен құттықтайды.Сіздердің студенттік өмірлеріңіз жеңіл әрі қызықты өтіп,мәңгілік есте қаларлықтай әдемі естеліктер сыйласын.
Ортамызға қош келдіңіздер!