2024 жылғы 18 сәуірде Skype платформасында 6В01201 “Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу” ББ бойынша Академиялық комитеттің отырысы өтті.

Педагогика кафедрасының меңгерушісі Абдрахманова Алуа Сабитовна 2024-2025 оқу жылына арналған оқу жұмыс жоспарын ұсынды. Алуа Сәбитовна білім беру бағдарламасы мен құзыреттілік картасымен таныстырды.

ДОВ ББ Академиялық комитетінің жаңа құрамымен таныстырды:

Бегайдарова Айгүл Аманжолқызы Қарағанды қ. “Айгөлек” бөбекжай-бақшасының директоры.

Қарағанды қ. “Жұлдыз” бөбекжайының әдіскері Бапахова Раушан Жұмаделқызы.

Зурдеева Маргарита Станиславовна, Саран қаласының “Бақыт” кешен – мектеп – бөбекжайы” ТЖ жөніндегі директордың орынбасары, Қарағанды қаласының ПШО НЗМ АҚ жаттықтырушысы. ДОВ ББ – 1 курс студенті.

Анесова Гүлжан ДОВ ББ – 1 курс студенті.

Педагогика кафедрасының меңгерушісі А С. Абдрахманова 2024-2025 оқу жылына арналған оқу жұмыс жоспарын ұсынды. Алуа Сәбитовна білім беру бағдарламасы мен құзыреттілік картасымен таныстырды.

“Педагогика” кафедрасының доценті Асакаева Дана Саламатқызы педагогика кафедрасының Академиялық комитеті кафедраның білім беру процесін басқарудың алқалы консультативтік-ұсынымдық органы, 6В01201 –”Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу” білім беру бағдарламасын талқылау орталығы болып табылатынын атап өтті.

Отырыста жұмыс берушілер ұсынған ББ-ға өзгерістер мен толықтырулар қаралды. П.ғ.к., педагогика кафедрасының доценті Шалтаева Роза Жиембаевна 2024-2025 оқу жылына арналған 6В01201 – “Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу” ББ құру жөніндегі академиялық комитеттің құрамымен таныстырды.

Жанысбаева Роза Мазраповна 6В01201 – 2024-2025 оқу жылына арналған “Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу” білім беру бағдарламасының жұмыс оқу жоспарына “Мектеп жасына дейінгі балаларда қарапайым математикалық түсініктерді қалыптастыру” пәнінің орнына “Математика негіздері” пәні енгізілгенін хабарлады.

Қарағанды қаласының “Айгөлек” бөбекжай-бақшасының директоры Бегназарова Айгүл Аманжолқызы оқу жұмыс жоспарына енгізілген пәндердің қажеттілігі туралы айтып өтті. Осы білім беру бағдарламасымен дуалды жүйеде жұмыс істеудің тиімділігі туралы айта отырып, наурыз айында Педагогика кафедрасының оқытушылары мен студенттерінің мектепке дейінгі ұйымның тәрбиешілерімен кездесуі ұйымдастырылғаны атап өтілді. Кездесу аясында одан әрі өзара ынтымақтастық мәселелері талқыланды.

“Жұлдыз” бөбекжай-бақшасының әдіскері Раушан Жұмаделқызы Бапахова педагогикалық және өндірістік практика бойынша ұсыныстар берді.

Академиялық комитет өкілдері қазіргі нарықта бәсекеге қабілетті кадрларды даярлау бойынша ортақ бірлескен жұмыс шеңберінде мектепке дейінгі ұйымдармен тығыз байланыс қажет екенін атап өтті. Білім беру бағдарламаларын талқылау барысында жұмыс берушілер өз ұсыныстарын білдірді.

“Педагогика” кафедрасының аға оқытушысы Р. М. Жанысбаева