«Саналы-Өмір» қорында оқыту

26-27 ақпан аралығында “Саналы-Өмір” әлеуметтік-білім беру қорының бастамасымен жастар арасында салауатты өмір салты –салауатты өмір салты ( салауатты әдеттерді қалыптастырудың жаңа тәсілдері) тақырыптары бойынша ағарту жұмыстарына волонтерлерді дайындау бағыты болып табылатын “салауатты өмір салты” қоғамдық қорының бастамасымен “bolashaq” академиясының, “Bolashaq” жоғары колледжінің және басқа да жоғары оқу орындарының студенттері шақырылды.

Әдістемелік және шешендік дайындық қалалық білім басқармасының рұқсатымен Қазақстан Республикасының жалпы білім беретін мектептерінде волонтерлік жұмыстың практикалық қызметінде алған білімдерін пайдалану мақсатында өткізілді.

Білім алуға 6в01201-“Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу” білім беру бағдарламасының ДОВ-17-1 тобының студенті Таукелова Айсұлу қатысты. Абай Мырзахметов Академиясына академиялық ұтқырлық бойынша” Bolashaq ” берілді.

Оқыту Нұр-сұлтан қаласындағы “Саналы-Өмір” Әлеуметтік-білім беру қоры негізінде өтті.

Кафедраның гуманды педагогика клубының жетекшісі Г. К. Бокижанова