Ғылыми-техникалық кеңес отырысы

15 мамыр 2020 Skype платформасында on-line режимінде өткен ғылыми-техникалық кеңестің кезекті отырысы өтті.
Ғылыми-техникалық кеңес отырысында жоспарлы мәселелер қаралды:

1. “Жастар және қазіргі заманның жаһандық мәселелері” және “қазіргі замандағы ғылым мен білім” атты конференциялардың қорытындысын шығару. ҒТК төрағасы, Ғылыми жұмыс және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі Проректор Смолькина Татьяна Петровна конференцияларды өткізу қорытындылары бойынша есептік ақпаратты ұсынды. Пленарлық отырыстарға қатысушылардың қызықты баяндамалары, сондай-ақ конференция баяндамашыларының белсенді қатысуы атап өтілді.
  2. Конкурс өткізу қорытындылары туралы студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының Академиясының “Bolashaq”. Жас ғалымдар кеңесінің төрайымы Ибрахимова Камила Талғатқызы студенттердің ғылыми жұмыстары конкурсының қорытындысын жариялады. Байқауға “Bolashaq” Академиясының студенттері мен магистранттары төрт зерттеу бағыты бойынша ұсынылған сегіз адамның ішінен қатысты. Байқаудың үш кезеңі бойынша үздік жұмыстар мен жүлделі орындар анықталды. Конкурсты өткізу бойынша толық ақпарат Академияның сайтында жас ғалымдар кеңесі бөлімінде орналасқан.
  3. Әр түрлі монографияларды тираждау мәселесі айтылды.
    Қаралған негізгі мәселелер бойынша ғылыми-техникалық кеңестің шешімдері қабылданды.