“Өз еліммен мақтанамын” атты челленджді бастаймыз

4 маусымда Қазақстанда Мемлекеттік рәміздер күні атап өтіледі. Мереке 1992 жылдан бастап, жаңа рәміздер алғаш рет бекітілген күннен атап өтіліп келеді. Бұл күн ел тарихында жаңа мемлекеттік рәміздердің туған күні ретінде мәңгі қалады.

Мемлекеттік рәміздер-мемлекеттің мызғымас негіздерінің бірі. Көгілдір туы алтын түсті Күн және ортада тұрған қыран құстың бейнесі мен елтаңбасы ортасында шаңырақтың бейнесі бәріміз үшін қасиетті. Әрине, 2006 жылдың қаңтарынан бастап “Менің Қазақстаным” әні болып табылатын елдің әнұраны да бар.

“Bolashaq” академиясы Instagram әлеуметтік желісінің беттерінде ҚР Мемлекеттік рәміздер күніне арналған “өз еліммен мақтанамын” атты челленджді іске қосады.

Құрметті студенттер мен оқытушылар! Сіздерді челленджге қатысуға шақырамыз.
Ол үшін Instagram-дағы сіздің парақшаңыз бен біздің еліміздің әнұранын орындайтын, мемлекеттік ту немесе өзге де нышандар аясында тұрған пост жариялау қажет.

Сондай-ақ, студенттік топтар мен бүкіл кафедрадан ұжымдық жұмыстар қабылданады.
Әрі қарай біздің бетті белгілеңіз @akademy_bolashaq және хэштэг #Өзелімменмақтанам #ГоржусьСтранойРК

Біз міндетті түрде өз бетіңізде жарияланымның репостын жасап, Академияның сайтында атап өтеміз.