Психолог С.Ю.Дмитриевтің “Рудың жақын адамдардың өзара қарым-қатынасына әсері” онлайн дәрісі

2021 жылғы 29 қаңтарда SKYPE онлайн алаңында практикалық психолог, Краснодар қаласымен қарым-қатынас жөніндегі жаттықтырушы Сергей Юрьевич Дмитриевтің “Рудың жақын адамдардың өзара қарым-қатынасына әсері” тақырыбында онлайн дәрісі өтті.

Сергей Юрьевич Дмитриев:

* Практикалық Психология Жоғары Мектебі оқытушылары: Олег Гадецкий, Сергей Аваков, Александр Борисенко, Марина Таргаковадан және тағы басқа да оқытушылардан білім алған.

*Еуропалық Транзакциялық Талдау Қауымдастығының стандарттары бойынша “Психоаналитикалық кеңес беру дағдылары” бағыты бойынша оқытудың 1-ші деңгейін аяқтаған.

*Б. Хеллингер Кеңес беру және Жүйелік Шешімдер Институтының студенті.

*Гештальт терапиясы, коучинг, жүйелі орналастыру және топтық тренингтердің көмегімен, сонымен қатар Ведиялық философия бойынша дәрістер өткізеді.

*Өзінің семинарын Краснодар, Саратов, Екатеринбург, Волжский, Новороссийск, Сочи, Алматы және Бурабайда (Қазақстан), Киевте (Украина), сондай-ақ “Психология 3000” 4 фестивалінде өткізді.

* Доктор О.Г. Торсунов орталығымен 2 жылдан астам бірлестікте қызмет етеді. Қазіргі уақытта Краснодар қаласында жұмыс істейді. Үйленген. 4 бала тәрбиелеп отыр.

Кездесуге “Bolashaq” Академиясының студенттері, магистранттары, профессорлық-оқытушылық құрамы шақырылды.

Дәрісте Сергей Юрьевич рулардың иерархиялық құрылымы туралы; ата-аналар мен бүкіл ру мүшелерін жақын тартудың маңыздылығы туралы; кішіге қатысты рудан қолдау алу туралы; үлкендер, шамалас жастағылар, кішілер арасындағы үйлесімді қарым-қатынасты құру туралы айтты.

Дәріс соңында Сергей Юрьевич тыңдаушылардың сұрақтарына жауап берді.

Дәрістен кейін Академия ұйымдастырушылары кездесу және қызықты дәріс үшін Сергей Юрьевичке алғыс білдірді.

“Bolashaq” Академиясы атынан Дмитриев Сергей Юрьевич Алғыс хатпен марапатталды.