№ 66 мектеп-лицейдегі кәсіптік бағдар беру жұмысы

“Bolashaq” Академиясының ШТ және МК кафедрасының кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында 15.04.24 ж. Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының аға оқытушысы М.К. Абдрешева 10 және 11 сынып оқушыларымен кездесу өткізді.

Кәсіптік бағдар беру іс-шарасы Қарағанды қаласының №66 мектеп-лицейінде “Bolashaq” Академиясын таныстыру және оқушыларды біздің “Шет тілі: екі шетел тілі” мамандығына түсуге тарту мақсатында өтті. Біз оқу бағдарламасы, мансаптық өсу перспективасы және университетіміздегі оқу артықшылықтары туралы ақпарат бердік.

Іс-шарада орындалған қадамдар:

1.”Bolashaq” Академиясының тұсаукесері: біз академиямыз, оның тарихы, академиялық жетістіктері мен факультеттері туралы жалпы ақпаратты ұсындық.
2. “Шет тілі: екі шет тілі” мамандығы: оқыту бағдарламасының мазмұны мен құрылымы, сондай-ақ осы мамандықтың студенттеріне білім беру және мансап саласында ашылатын мүмкіндіктер туралы егжей-тегжейлі айтып бердік.
3. “Bolashaq” – Академиясында оқудың артықшылықтары: біздің академияның артықшылықтарын, соның ішінде білікті оқытушылар құрамын, заманауи инфрақұрылымды, халықаралық ынтымақтастықты және кәсіби және жеке даму мүмкіндіктерін талқылап өттік.
4. Сұрақтарға жауаптар: студенттердің қабылдау процесі, талапкерлерге қойылатын талаптар, тағылымдамалар мен практикалардың мүмкіндіктері, сондай-ақ біздің университеттегі студенттердің өмірі туралы сұрақтарына жауап бердік.

Нәтижелері мен қорытындылары: Қарағанды қаласының №66 мектебіндегі іс-шара бізге “Bolashaq” Академиясын жан-жақты таныстыруға және оқушылардың назарын “Шет тілі: екі шет тілі”мамандығына аударуға айтарлықтай мүмкіндік берді. Біздің іс-шара жас ұрпақты мамандық таңдауға шабыттандырды және біздің университетке түсуге шешім қабылдауға көмектесті деп үміттенеміз.

Өткізілген кәсіптік бағдар беру іс-шарасы сәтті өтті және біздің академия туралы ақпарат Қарағанды қаласының №66 мектеп оқушыларына таратылды..