№1 гимназиядағы «Speaking Club»

Алынған білім мен дағдыларды тәжірибеде қолданбай шет тілін үйрену мүмкін емес. Осы қағиданы басшылыққа ала отырып, академиямыздың Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының аға оқытушылары Ганеев Р.Р., Құрман Н.К., сондай-ақ екі студент-практикант Төкен Ә.Б. және Киева А.К. 17 қаңтарда Қарағанды қаласының №1 гимназиясының қабырғасында 11 сынып оқушыларының қатысуымен “Speaking Club” үйірмесінің отырысын өткізді.

Гимназия оқушыларына “Бос уақыт пен бос уақытта қызықты демалу” тақырыбын талқылау ұсынылды. Аталған іс-шара алдына мынадай міндеттер қойды: 1. Оқушылардың ағылшын тілі мен мәдениетіне қызығушылығын ояту. 2. Тілді үйрену ең алдымен тиімді қарым-қатынас үшін қажет екенін түсінуді қалыптастыру. 3. Тілге бойлауды қамтамасыз ету.

Оқушылар клубтың келесі отырысына жаңа – “Саяхат” тақырыбын ұсынды. Біздің бірлескен жұмысымыз жан-жақты дамыған көптілді қоғамды қалыптастыруға өз үлесін қосады деп үміттенеміз.