06В01101 “Педагогика және Психология” жалпы білім беру бағдарламасы бойынша педагогикалық (үзіліссіз) практиканың қорытынды конференциясын өткізу туралы

2024 жылғы 23 ақпанда “Психология және Педагогика” жалпы білім беру бағдарламасы бойынша педагогикалық (үзіліссіз) практиканың қорытынды конференциясы өтті. дПип-22-1к тобының студенттері облыстың жалпы білім беретін мектептерінде өткізілген тәжірибе бойынша өз есептерін қорғады.

Студенттерге тәжірибе барысында өздерінің жетістіктері мен қол жеткізген табыстарын көрсетуге мүмкіндік берілді. Студенттер тәжірибе барысында сыныпқа, оқушыға бақылау жүргізді. Олар сыныптың біртұтастығына зерттеу жүргізді, бекітілген сыныптағы кейбір қажетті мәселелерді анықтады. Олар сондай-ақ әртүрлі бағыттағы сыныптан тыс іс-шараларды өткізді. Тәжірибе базасындағы басшыдан алған пікірлері конференцияда оқылып өтті.

Барлық студенттер тәжірибеден өту кезінде алған оң қолданбалы тәжірибелерін атап өтті. Ал “Педагогика” кафедрасының оқытушылары студенттердің тәжірибе портфолиосының жоғары деңгейде екенін айтты.