Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінде2020 жылдың 9-10 сәуірінде жас ғалымдар, PhD докторанттар, магистранттар мен студенттерге арналған «Жастар, ғылым және инновация» атты XVІ республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізіледі.

Конференция жұмысының негізгі бағыттары:

1. Филологияның өзекті мәселелері;
  2. Ғылым, техника және технология: прогресс пен инновациялар;
  3. Қазіргі заманғы зерттеулер аясында ІТ-технологиялар және физика-математика ғылымдарының мәселелері;
  4. Әлеуметтік-гуманитарлық ғалымдар дамуының қазіргі мәселелері мен тенденциялары (философия, әлеуметтану, саясаттану, тарих, дінтану, мәдениеттану және т.б.);
  5. Педагогика, психология және оқыту технологиясының өзекті мәселелері;
  6. Жаратылыстану ғылымдарының өзекті мәселелері;
  7. Ұлттық экономика, басқару және құқық мәселелері;
  8. Шығармашылық мамандықтардың даму мүмкіндіктері: қазіргі уақыт және перспективасы.

Конференция қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде өтеді.

Конференцияға қатысу туралы өтініш пен мақала 2020 жылдың 20 наурызына дейін conference_argu_2020@mail.ru электронды почтасына жіберілуі қажет.

1. Конференцияға қатысу туралы өтініш (формасы қоса беріледі);

2. Баяндаманың тезистері (мақала).

Конференция материалдары ғылыми жұмыстар жинағында жарияланады. Мақала мазмұны автордың жауапкершілігінде. Мақалалар автормен толығымен тексерілуі керек. Жинақ электронды түрде ұсынылады.

Өтініште:

– бағыттың атауы (секция);

– баяндама тақырыптары;

– автор мен жетекші туралы толық ақпарат (толық аты-жөні, оқу орны немесе жұмыс орны, лауазымы, ғылыми дәрежесі және атағы, электрондық адресі және байланыс телефондары).

Конференция регламенті:

Сөз сөйлеу уақыты:

Пленарлық баяндамалар – 8-10 минут

Секциялық отырыстарда – 5-7 минут.