“Көпмәдениетті кеңістіктегі маманның коммуникативтік мәдениеті” ХХІV-ші Халықаралық ЖОО аралық студенттік ғылыми-практикалық конференциясы

Құрметті “Bolashaq” Академиясының студенттері! Мәскеу қаласындағы Ресей халықтар достығы университеті “Ғылыми және кәсіби-іскерлік қарым-қатынас мәдениеті” атты халықаралық университетаралық студенттік ғылыми-практикалық конференцияға қатысуға шақырады.

Конференция Заманауи кәсіби сөйлеу ақпараттық ортасындағы коммуникацияның өзекті мәселелеріне; кәсіби-іскерлік қарым-қатынастағы дәстүрлер мен инновацияларға; кәсіби-іскерлік қарым-қатынастың дискурсивті стратегияларына; тілдің, тарихтың, мәдениеттің өзара байланысы мәселелеріне; шешендік өнер мәселелеріне; мәдениетаралық коммуникация мәселелеріне арналған. Конференцияның пленарлық бөлімі 2023 жылдың 29 қарашасында Microsoft Teams платформасында онлайн форматта өткізіледі. Конференция жұмысының басталуы-13.30.

Конференция бағдарламасы