“Рухани жаңғыру” бағдарламасы аясында “Үнемдеу-қоғам энергиясы” арнайы жобасын іске асыру

“Рухани жаңғыру” бағдарламасының “Тұлғаны дамыту” бағыты аясында іске асырылатын “Үнем – қоғам қуаты” арнайы жобасы қазақстандықтардың прагматизм дағдыларын дамытуға бағытталған.

Бағдарламалық мақаланың авторы – Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың пікірінше, “прагматизм” сияқты сапаны дамыту қазақстандықтарға қаржылық тұрақты, дені сау, білімді, еңбек нарығында сұранысқа ие болуға, өз әлеуетін іске асыруға және құбылмалы әлем жағдайында тез әрекет етуге мүмкіндік беретін бірқатар ұтымды дағдыларды шоғырландырады.

Барлық білім беру бағдарламаларының студенттерімен өткізілген кураторлық сағаттар “Bolashaq” Академиясының студенттерінің прагматикалық өмір салтын дамытуға, ресурстарды ақылға қонымды тұтыну және орынды тарата білу сияқты құндылықтарды тәрбиелеуге бағытталған.

Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі әзірлеген “Үнем – қоғам қуаты” арнайы жобасын іске асыру тұжырымдамасымен танысу:

Unem – каз