Онлайн сабақ: “Ағылшын тілі сабақтарының сыныптан тыс жұмыстарындағы палеонтологиялық компонент”

2020 жылдың 27 қазанында зИН-18-1к студенті Макаровская Полинаның “Ағылшын тілі сабақтарының сыныптан тыс жұмысындағы палеонтологиялық компонент” атты дипломдық жұмысы аясында “№ 45 Гимназия” КММ -нің оқушыларымен екінші онлайн сабақ өтті.

Бірінші сабақ барысында оқушылар осы тақырыптағы жаңа лексикалық қормен танысып, “сөздерді үйрену” – үй тапсырмасын алды . Тексеру ZOOM – дағы чат арқылы жүзеге асырылды”, Chat race” ойынына қатыса отырып, ұйымдастырушы сөздерді орыс тілінде айтты, ал студенттер аударманы ағылшын тілінде жылдам теріп үлгеруге тиіс болды.

Келесі кезеңде “Paleontology” презентациясын көрсету жүзеге асырылды, оқушылар осы терминнің анықтамасы және оның негізгі ресурстары туралы айтты.

Бұдан әрі TED Ed платформасының көмегімен көрсетілім барысында барысында қатысушыларға жобалық қызметтің негізгі сипаттамалары және оның күнделікті іс-әрекеттерден айырмашылықтары белгілі болған ” What is a project?” бейнефильмі көрсетілді.

Соңында жаңа ақпаратты бекіту, сондай-ақ материалдың меңгерілімін тексеру үшін интерактивті ойын (kahoot.com) өткізілді.

Жұмыс жалғасатын болады.

зИН-18-1к тобының студенті Макаровская Полина Юрьевна

Шет тілдер және МК кафедрасының аға оқытушысы

Калижанова Анна Николаевна