Сіздерді “Мейірімділік, махаббат және гуманизм шуағы” онлайн-телекөпіріне шақырамыз

Құрметті студенттер мен әріптестер!

“Bolashaq” академиясы (Қарағанды қ.), Қарағанды индустриалдық университеті (Теміртау қ.) сіздерді жоспарланған ZOOM конференциясына шақырады.

Тақырыбы: “Бөбек” халықаралық қоғамдық қорының президенті С.А. Назарбаеваның 80 жылдығына арналған”Мейірімділік, махаббат және гуманизм шуағы” онлайн-телекөпірі.

Телекөпір 2021 жылдың 10 ақпанында Нұр-сұлтан қ. уақыты бойынша сағат 15:00-де өтеді

ZOOM конференциясына қосылу

Конференция идентификаторы: 790 891 6613
Кіру коды: 741852

“Бөбек” халықаралық қоғамдық қорының президенті С. А. Назарбаеваның 80 жылдығына арналған “Мәскеу-Тбилиси-Алматы-Нұр -Сұлтан-Қарағанды-Теміртау” онлайн-телекөпірінің бағдарламасы

Өтетін күні: 2021 жылғы 10 ақпан

Өткізу уақыты: сағат 15.00 (Нұр-сұлтан қ. уақытымен)

Іс-шара хронометражы: 1 сағат

Онлайн телекөпірді “Bolashaq” академиясы (Қарағанды қ.), Қарағанды индустриялық университеті (Теміртау қ.) өткізеді).

Іс-шараның құрметті қонақтары:

Амонашвили Шалва Александрович – “Bolashaq” академиясының құрметті профессоры, психология ғылымдарының докторы, Ресей білім беру академиясының академигі, Украина Педагогикалық Ғылымдар Академиясының шетелдік мүшесі, Климент Охридский атындағы София Университетінің құрметті докторы, Халықаралық гуманитарлық педагогика орталығының жетекшісі, РФ Үкіметі сыйлығының лауреаты, “Гуманитарлық педагогиканың серісі”, “Балалық шақтың серісі”, Ресейд білім беру саласындағы (Мәскеу қ.) “Жыл адамы-2020”

Омашев Қуаныш Омашұлы-ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың серіктесі, металлургия ардагері (Теміртау қ.)

Тулеубаев Ермек Ибраилович – ҚР Тұңғыш Президенті-Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың серіктесі, металлургия ардагері (Теміртау қ.)
Искаков Токтархан Ибраевич – ҚР Тұңғыш Президенті-Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың серіктесі, металлургия ардагері (Теміртау қ
Никонов Виктор Алексеевич – ҚР Тұңғыш Президенті-Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың серіктесі, металлургия ардагері (Теміртау қ.)
Сәкенова Елена Николаевна
-“Бөбек “Ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы” РМҚК бас директоры (Алматы қ .)

Амонашвили Паата Шалвович – “Bolashaq” академиясының құрметті профессоры, психология ғылымдарының докторы, Халықаралық гуманитарлық педагогика орталығының президенті,” Гуманитарлық педагогика серісі”, “Басти Бубу” мектепке дейінгі балалар білім беру мекемесінің ғылыми жетекшісі, әлеуметтанушы, жазушы (Тбилиси қ .)

Зайцева Светлана Анатольевна-“Саналы өмір” қоғамдық қорының жетекші әдіскер-кеңесшісі, гуманитарлық педагогика, мектеп дінтану және салауатты өмір салты волонтерлік қозғалысы бойынша маман (Нұр-сұлтан қ.)

Қатысушылар: “Bolashaq” академиясы мен Қарағанды индустриалды университетінің оқытушылары мен студенттері, Қарағанды қаласы мен Қарағанды облысының педагогикалық қоғамдастығы.