Мерейтойлық викторина!

Қарағанды қаласының 90 жылдығы қарсаңында ЖББ кафедрасының оқытушылары бірінші курс студенттерімен бірлесіп “Қарағанды-менің мақтанышым!” атты тақырыптық викторина өткізді.

Оның мақсаты: құндылық, эмоционалды, рухани және танымдық қызығушылықты қалыптастыру, туған қаланың тарихи өткені мен бүгініне қатысу; өз қаласы мен халқының өмірінің әртүрлі аспектілері туралы идеялар; оның күрделі тарихы туралы әңгіме, жас ұрпақтың өз қаласы туралы білімін кеңейту; қызығушылыққа, жаңашылдықты белсенді іздеуге, көрікті жерлер туралы және Қарағанды тарихын нақты адамдардың мысалында көбірек білуге деген ұмтылыс.

Викторина барысында студенттер өздерінің сүйікті қалаларының тарихын еске алып, география, мәдениет, айтулы күндер, мерекелер, әдебиет, танымал тұлғалар, ғалымдар, ескерткіштер және біздің қаламен қандай оқиғалар байланысты екендігі туралы сұрақтарға жауап берді.

Аға оқытушы, з.ғ.м.

Илясова А. У.