Құрметті оқытушылар мен студенттер!

“EDP Hub (Идипи Хаб)” ЖШС компаниясы-Білім беру платформасын әзірлеуші E-UNI.KZ пен оқу және кәсіби әдебиеттер баспасы https://e-uni.kz / ресурсына тестілік қол жетімділікті ашты, 29.01.2024 жылдан бастап 1 ай ішінде оқытушылар мен студенттер жаңа білім беру платформасын тексеріп, бағалай алды.

Платформаға кіру логиндер мен парольдер арқылы тіркелу арқылы жүзеге асырылады. Тіркеуді Интернетке кіру мүмкіндігі бар кез келген жерден (университеттегі компьютерлерден ғана емес) алуға болады.

Студенттер мен оқытушыларға кіру үшін тіркелгі деректері:

Kubolashak.kz_stat логині

La4pgm3c Құпия сөзі

Тестілеуді бастамас бұрын оқытушылар мен студенттерге арналған вебинарға баруды ұсынамыз. Сәтті тестілеу сіздің ресурспен танысуыңыздың қаншалықты тез болатынына байланысты. Вебинардың уақыты мен күні туралы барлық ақпарат университет кітапханасында орналасқан.

Сандық кітапхана E-UNI.KZ https://e-uni.kz / – бұл оқу және ғылыми басылымдардың бірегей политематикалық дерекқоры, оқуға және оқытуға ыңғайлы сервистер, экономиканың түрлі салаларында білікті және бәсекеге қабілетті мамандарды даярлаудың заманауи құралы. Платформа E-UNI.KZ цифрландыру трендін ескере отырып, университеттер мен колледждердің білім беру саласына ең жақсы шешімдерді біріктіруге көмектесуге арналған.

E-UNI.KZ -KZ – ті қолданудың артықшылықтары:

-ЖБ және ТжКБ барлық бағыттары бойынша оқу және ғылыми әдебиеттердің тек лицензиялық өзекті контентін пайдалану, оны үнемі жаңарту;

-қазақ, ағылшын және орыс тілдеріндегі көп тілді мазмұн;

-М. Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті, Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті,С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті, ALMA University және т.б. жетекші қазақстандық университеттердің басылымдары кеңінен ұсынылды.

-цифрлық технологиялар бойынша онлайн-курстар мен контент жинағы бар платформа білім беру ұйымдарында жаңа цифрлық білім беру модульдерін және цифрлық экономика бойынша әмбебап құзыреттерді экономиканың нақты секторында цифрлық және ақпараттық технологияларды қолдануға қойылатын өзекті талаптарға сәйкес жобаланған өзекті мазмұнмен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.;

-ұлттық басымдықтарға бағдарлану (басылымдарды қазақстандық авторлар әзірлеген);

-университет оқытушылары мен кітапханаларына арналған заманауи сервистер;

-білім алушының “ізінің” сандық бейінін қалыптастыру:

Қолдау қызметі: v.kutueva@iprmedia.ru, edp_hub@mail.kz

Кері байланыс үшін ризашылығымызды білдіреміз! Оқытушыларды бірлескен кітап шығаруға шақырамыз!!!