4-Секция – “Үздіксіз білім беру жағдайында тұлғаны тәрбиелеу, оқыту, дамыту процестерін ұйымдастырудағы инновациялық тәсілдер”

2022 жылғы 25 ақпанда “Bоlashaq” академиясында студенттердің , магистранттардың, докторанттардың және жас ғалымдардың ( халықаралық қатысумен) “Жастар және қазіргі заманның жаһандық мәселелері” атты жыл сайынғы республикалық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.

Конференция түрлі бағыттар бойынша өткізілді.

Пленарлық отырыста “Үздіксіз білім беру жағдайында тұлғаны тәрбиелеу, оқыту , дамыту процестерін ұйымдастырудағы инновациялық тәсілдер” бағыты бойынша ДОВ-19-1 тобының студенті Жампеисова Лаура (ғылыми жетекшісі: аға оқытушы Таликова Г. Т.) “Толық және толық емес отбасынан шыққан мектеп жасына дейінгі балалардың өзін-өзі бағалау ерекшеліктері” тақырыбында баяндама ұсынды.

“Үздіксіз білім беру жағдайында тұлғаны тәрбиелеу, оқыту , дамыту үдерістерін ұйымдастырудағы инновациялық тәсілдер” секциясының отырысы Zoom платформасында қашықтық онлайн-форматында сәтті өтті.

Аталған бағыттың жұмысына мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы белсенді қатысты.

Профессор Храпченкова Н.И., доценттер Бокижанова Г.К., Шалтаева Р. Ж., магистрлер Нуркенова Г. К., Таликова Г. Т., Алексеева, Бакарамова С. А., Жанысбаева Р. М. ғылыми жетекшілердің баяндамалары өзектілігімен, ғылыми жаңалығымен және практикалық маңыздылығымен ерекшеленді. Мазмұны материалдың сауатты және логикалық презентациясымен, соның ішінде библиографиямен, проблема мен тұжырымдармен сәйкес келді.

Секцияның қатысушылары баяндамаларының тұсаукесерлерінен кейін жеңімпаздар туралы шешім қабылданған қазылар алқасының отырысы өткізді.

Сөз сөйлеу қорытындысы бойынша I, II, III дәрежелі грамоталармен келесі қатысушылар марапатталды :

1.1 дәрежелі грамота:.Әбіш Толғанай

1. 2 дәрежелі грамота: Санай Ақмарал, Халиева Мария
  2. 3 дәрежелі диплом: Өмірбаева С., Ламхаева П.

Конференция материалдары бойынша ӘОЖ индексін бере отырып, pdf форматындағы баяндамалардың электрондық жинағы жарияланды.