Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің маманымен онлайн кездесу

27 сәуір күні Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің ұйымдастыруымен ZOOM платформасында студенттермен кездесу өтті.
Кездесу барысында, спикер студенттерді Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің мемлекеттік қызметтер көрсетудеге функцияларымен таныстырды.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 3AD420F6-D95B-46C6-87BE-1B8FCE675623-462x1000.png

Одан бөлек, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің сайты арқылы ( https://www.gov.kz/memleket/entities/qyzmet?lang=kk ) агенттік туралы ақпараттар, атқаратын қызметі, аумақтық департаменттер жайлы ақпарат, іске асырылып жатқан жобалар тізімімен және мемлекеттік қызметтегі бос лауазымдар туралы ақпараттар жайлы көрсетті.

Кездесу соңында, студенттер өздерін қызықтырған сұрақтарды қойып, толық жауаптар алды.