Үздіктердің үздігі -2020

2020 жылдың 29 желтоқсанында “Bolashaq” академиясында 2020 жылдың қорытындысы бойынша дәстүрлі ЖОО ішіндегі конкурста үздік қызметкерлерді марапаттау рәсімі өтті.

Номинация жеңімпаздарын анықтау бойынша конкурстық комиссия жыл қорытындысы бойынша келесі құрамда анықталды: стратегиялық даму жөніндегі Проректор (Төраға) – Рысмағамбетова г. м., комиссия мүшелері: ОӘЖ жөніндегі Проректор – Киреева У. Т., ШЖ және ШҚ жөніндегі Проректор – Уразбаев Х. К., ӘТЖ жөніндегі Проректор – Ахметова Б. Т., жетекші – Кусаинова А. А., кәсіподақ комитетінің төрайымы – Догалева П. Т.

Жеңімпаздарды анықтау кезінде корпоративтік мәдениет номинантының қолдауы ескерілді, соңғы 2 жылда 1 жылдан аз жұмыс істеген сол номинацияның жеңімпаз кандидатуралары қарастырылмады.

“Қашықтық форматта үздік оқыту” номинациясы бойынша ЖББП кафедрасының аға оқытушысы Косманова А. Б. жеңімпаз атанды.

“Үздік оқу контенті” номинациясы бойынша жеңімпаз – Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының аға оқытушысы Марышкина Т. В.; “Үздік эдвайзер” номинациясы бойынша жеңімпаз – “Қаржы” кафедрасының аға оқытушысы Апеева А.З.;

“Жұмыс берушілермен ынтымақтастықтың жоғары тиімділігі” номинациясының жеңімпазы- ҚІ кафедрасының доценті Болдыш С. К.;

“Қашықтықтан оқыту форматында практиканы ұйымдастыру” номинациясы бойынша ПжП кафедрасының аға оқытушысы Г. С. Махмутова жеңімпаз атанды.;

“Жоғары ғылыми белсенділік” номинациясында осы номинацияның жеңімпаздары “Үздік оқытушы” байқауының ЖОО кезеңінің жеңімпаз оқытушылары Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасы меңгерушісі Сембиев К. З., ЖББ кафедрасының доценті Әбдіжәми А. Ж.; Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының профессоры Ибраева Б. М. деп танылды.

“Шетелдік серіктестермен байланысты дамыту” номинациясының жеңімпазы- МДжБО кафедра доценті Бокижанова Г.К.;

“Студенттермен шығармашылық ғылыми жұмыс” номинациясының жеңімпазы-ПжП кафедрасының доценті О. В. Никифорова.;

“Үздік куратор” номинациясы бойынша жеңімпаз -Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының аға оқытушысы Куанова П. А.; “Тәрбие жұмысы бойынша ЖОО – ның лайықты өкілдігі” номинациясы бойынша жеңімпаз – “Руханият” ҒЗО жетекшісі Аупенова А.У.

“Жұмыстың жоғары жеделдігі” номинациясының жеңімпаздары-дизайнер Е. В. Курлаева, мұрағатшы К. К. Сокырова.;

“Қашықтықтан оқыту форматында оқытуды табысты ұйымдастырғаны үшін” номинациясында жеңімпаз – ҰЖ жетекшісі Б.Б. Бекбашева.;

“Ұжымға қызмет ету” номинациясы бойынша жеңімпаз – АШБ жетекшісі Догалева П.Т.; “Еңбек міндеттерін үлгілі орындау” номинациясы бойынша жеңімпаз – кітапханашы Абельсеитова Б. Т.;

Барлық іске шебер” номинациясының жеңімпазы-ғимараттарға қызмет көрсету жөніндегі жұмысшы Л. В. Борков.

“Креативті қызметкер” номинациясы бойынша жеңімпаз- СҚКжетекшісі Туганбаева С. Т.;

“Кәсіби қызметтегі жоғары өнімділік” номинациясының жеңімпаздары-инженер-бағдарламашы Насибулин Р.Р., инженер-бағдарламашы Бекбергенов А. Н.

Пандемия кезінде Академия жұмысын ұйымдастырудағы жоғары кәсібилігі үшін стратегиялық даму жөніндегі Проректор Г. М. Рысмағамбетова Құрмет грамотасымен марапатталды.

Пандемия кезінде Академияның оқу процесін ұйымдастырудағы жоғары кәсібилігі үшін оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі проректор У. Т. Киреева марапатталды.

“Bolashaq” академиясының басшылығы барлық қызметкерлерге жұмысы, шығармашылық іскерлігі, жауапкершілігі үшін алғыс айтады және лайықты марапатымен құттықтайды