“Заманауи білім беру” журналының кезекті шығарылымы

Bilim Expert агенттігі “Заманауи білім беру” журналының кезекті шығарылымының электрондық нұсқасын ұсынады.

Нөмірге қысқаша шолу:

БИБІГҮЛ АСЫЛОВА: “БІЗ КӨП БОЛАТЫНЫМЫЗҒА ҚУАНЫШТЫМЫН-ЖӘНЕ БАРЛЫҒЫ МЕКТЕПКЕ КЕЛЕДІ!»

ҚР Білім және ғылым вице-министрі Бибігүл Асыловамен әңгіме барысында оқырмандарды толғандыратын бірқатар өзекті мәселелер: мектептер, балабақшалар, студенттік жатақханалар салу туралы, оқу орындарының материалдық базасын нығайтудағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы, балаларымызды оқытудың жан басына шаққандағы қамтамасыз етілуі туралы, “Педагог мәртебесі туралы” Заңды іске асыру туралы, тіпті Білім және ғылым министрлігінің тағдыры туралы айтылды.

ЖОО ИМИДЖІ-ЕЛДІҢ ИМИДЖІ

Жас оқу орнының өз позициясын нығайтуға, жылдан жылға әлеуетін, елде және шетелде танымалдылығын арттыруға қалай қол жеткізетіні туралы біз ТАУ ректоры Гүлжамал Әлкенқызы Жапаровамен әңгімелестік.

АУЫЛДЫҢ ӘЛЕУМЕТТІК ТАПСЫРЫСЫ. ШАҒЫН ЖИНАҚТЫ МЕКТЕП-АУЫЛДАҒЫ АДАМ РЕСУРСТАРЫНЫҢ САПАСЫН ҚАЛЫПТАСТЫРУДЫҢ БАЗАЛЫҚ ИНСТИТУТЫ

Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе тірек мектебінің директоры Г.Ж. Әбілдаева ауылдық жерлердегі шағын жинақты мектеп қызметінің мақсаттары мен міндеттеріне ел үшін сапалы адами ресурсты тәрбиелеу бойынша кең және терең талдау жасайды.

ЖОО-ҒА ҚАЛАЙ ТҮСУГЕ БОЛАДЫ ЖӘНЕ ОСЫ МӘСЕЛЕ ТӨҢІРЕГІНДЕ

Журналдың осы санында біздің кәсіби бағдар беру айдары ҰБТ-ның жаңартылуы, колледжден кейін университеттерге түсу туралы баяндайды, сондай-ақ Қазақстан университеттерімен форумдарда айтылған жиі қойылатын сұрақтарға жауап береді.

Нөмірге сілтеме: