Құттықтаймыз !

Құрметті оқытушылар мен студенттер!

Сіздерді Қазақстан Республикасының Конституциясы күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Бұл айтулы күн еліміздің заңдары мен негізгі қағидаттарын құрметтеудің маңыздылығын еске салады.

Қазақстан Республикасының Конституциясы әрқашан әрбір азаматтың құқықтары мен бостандықтарын қамтамасыз ететін біздің қоғамның іргетасы болып қала берсін. Бұл күні біз еліміздің жетістіктерін ғана емес, мәдениеттердің бірлігін, алуан түрлілігін және ұлттық мақтанышымызды атап өтеміз.

Біздің кафедрада алған біліміміз бен дағдыларымыз Қазақстан Республикасының өркендеуіне ықпал етсін. Біз бірге құрмет, толеранттылық және ынтымақтастық рухында жақсы болашақты құруды жалғастырамыз.

Мереке құтты болсын, қымбатты достар! Бұл күн еліміздің арайлы болашағына деген қуаныш, мақтаныш пен үміт әкелсін.

Ізгі тілектермен, Жалпы білім беру пәндері кафедрасының оқытушылары